Блог

Головна / Блог / У чому переваги дверей прихованого монтажу?

У чому переваги дверей прихованого монтажу?

23 Березня 2021
Останніми роками світ розвивається у бік практичності. Ще до початку пандемії дизайнери, модельєри та художники почали створювати продукти, які були б не лише візуально привабливими, а ще й…

Історія

Останніми роками світ розвивається у бік практичності. Ще до початку пандемії дизайнери, модельєри та художники почали створювати продукти, які були б не лише візуально привабливими, а ще й зручними. Час мінімалізму та комфорту – це вектор розвитку людства на сьогоднішній день.

Але стримано не означає нудно. На хвилі захоплення естетикою простоти дизайнери стали пропонувати нові та незвичайні рішення для організації простору. Так з’явився тренд на двері-невидимки, які дедалі частіше використовують у сучасних дизайнах.

Двері-невидимки, або двері прихованого монтажу – це двері, які завдяки своїм технічним особливостям не виділяються на тлі стіни та створюють відчуття монолітності. Вони зливаються з простором і буквально стають невидимими для ока. Такі двері створюються з анодованого алюмінію, вони не мають помітних петель чи швів. Єдине, що виділяється на тлі стіни, – це щілина дверного полотна та профіль-прямокутник, який його охоплює.
Двері встановлюють у квартирі ще до початку оздоблювальних робіт – штукатурення, фарбування та ін. Їх виготовляють як на замовлення, так і готовими до покриття на місці. До прихованих дверей пропонують спеціальний плінтус. Двері можуть бути як прихованого, так і зовнішнього монтажу. Прихований плінтус можна підсвітити. Це ще один варіант створити світловий акцент у приміщенні.

Але двері-невидимки – це не вирішення всіх проблем. Їх можна обіграти з погляду фактури та дизайну, але вони все ж таки залишаються дверима. Цілком розчинити їх в інтер’єрі неможливо.

Головна перевага прихованих дверей, на якій наголошують у різних статтях і добірках – це їх злиття зі шпалерами або штукатуркою на стіні. Але й класичні двері можуть дати подібний ефект. Все залежить від задач та матеріалу, з якого зроблено двері.

Єдина реальна різниця цих двох типів дверей – у прихованих дверей монтажна коробка вбудовується у саму стіну. У всьому іншому що класика, що “невидимка” – схожі.

У чому плюси прихованих дверей:

  • Інтеграція у простір. Двері органічно вписуються в інтер’єр, не мають явних швів та петель.
  • Стиль. Приховані двері можна оформити на будь-який смак. Їх фарбують, штукатурять, встановлюють на них дзеркала чи інші декоративні елементи. На класичних дверях це зробити неможливо. Для дизайну невидимок часто використовують скло, камінь або плитку.
Ми за те, щоб не дискримінувати старе. Класичні двері теж інтегруються в загальний дизайн і можуть стати частиною задуму оформлення стіни. Вони здатні повторити фактуру шафи, МДФ-панелей та інших елементів. Приховані двері не мають явних переваг над класичними дверима. Це лише щось нове у дизайні. А ми любимо звертати увагу на те, до чого ще не звикли очі.

ПОДІЛИТИСЯ:

Отримайте точний прорахунок

для вашого об’єкту

Отримайте точний прорахунок
для вашого об’єкту

Заповніть форму нижче і ми зконтактуємо з Вами

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Інше