Блог

Головна / Блог / Дизайн-проєкт концептуальної школи танців для дівчаток

Дизайн-проєкт концептуальної школи танців для дівчаток

19 Липня 2021

Історія

Замовниця звернулася до студії Yousupova з дуже незвичайною ідеєю: створити дизайн інтер’єру концептуальної школи танців для дівчаток. Живучи багато років у Франції, де ці школи мають великий успіх, вона вирішила розвинути цей напрямок і в Києві.

Це історія про чарівне перетворення з суворої та недоступної бізнес-леді в розкуту та невимушену дівчину, яка повністю віддається танцю та своїм бажанням. Дівчину зі своїми фантазіями та таємницями. Сьогодні “Pink & Purple” використовується не лише як навчальний заклад, а й місце для проведення дівич-вечорів. Дівчатка тут зустрічаються, спілкуються та діляться своїми секретами. А хлопчикам у “Pink & Purple” вхід суворо заборонено.

Студія підійшла до питання серйозно та уважно вивчила, як виглядають та працюють подібні школи у Франції. Фундаментом майбутнього простору були кольори кабаре: червоний та рожевий, а для більшої переконливості у майбутній інтер’єр помістили портрет зірки бурлеску – Діти фон Тіз.

Нами було переглянуто багато місць, але зупинилися на приміщенні, розташованому на першому поверсі нового будинку в самому центрі Києва. На цей вибір наштовхнула відсутність перегородок і стін.

Основні складнощі, з якими довелося зіткнутися, – відсутність опалення, навіть не передбаченого проектувальниками, та подіум у центрі приміщення. З відсутністю опалення впоралися за допомогою обігріву приміщення системою кондиціювання. А конструктивні особливості простору з мінусу перетворили на плюс: оскільки демонтувати піднесення у центрі зали було не можна, його перетворили на подіум для викладачів pole-dance.
Проєкт експериментальний та бюджет на нього було виділено мінімальний. Однак на оформленні інтер’єру це не вплинуло. Підлоги зробили наливними, бетонні стіни та вентиляцію окрасили. У просторі використовували багато дзеркал, оксамиту, продуманий світловий сценарій, а вікна закрили шторами блек-аут, які не пропускають яскраве сонячне світло. А чим особливо пишається Дінара Юсупова – так це ресепшеном. Стійка ресепшена – індивідуальна розробка дизайнера, виконана київськими майстрами з авторських ескізів. Реалізація проекту зайняла півроку.

ПОДІЛИТИСЯ:

Отримайте точний прорахунок

для вашого об’єкту

Отримайте точний прорахунок
для вашого об’єкту

Заповніть форму нижче і ми зконтактуємо з Вами

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Інше