Чому нам подобаються простори у стилі лофт?

Чим примітний лофт?
- Відкрите планування, тобто об’єднання загального публічного простору та ізолювання приватної території. Саме тому лофт ідеальний для великих квартир та будинків.
- Висока стеля, особливо добре, якщо є решітки вентиляції, труби і т.д. Чудово, якщо вентиляція оснащена функціями охолодження та опалення, – це зробить температуру в будинку комфортною у будь-яку пору року.
- Мінімум обробки стін, можна навіть залишити бетон або цеглу.
- Природне освітлення, потужні щільні штори в лофті теж можуть бути актуальними.

Види дизайну в стилі лофт:
- Богемний – як ф’южн лофта та класики: зберігаються базові риси першого (наприклад брутальні стіни), але обираються вишукані деталі другого (дивани, декоративні елементи, дзеркала тощо).
- Гламурний – більш мінімалістичний ніж богемний, поєднує в собі спокійні та яскраві кольори. У цьому випадку до лофта додається більше цікавих освітлювальних приладів, наприклад, масивні люстри, а також килими та екзотичні рослини.
- Промисловий – серце лофта, де переважають чорні та сірі кольори, дерево, ліхтарики замість люстр, а меблі можуть бути з потертостями – практично і в той же час привабливо.



Палітра дизайну в стилі лофт
Лофт був спочатку стилем промислових приміщень, а зараз – це втілений у життя Нью-Йорк:
- білий;
- сірий;
- коричневий;
- чорний;
- цегляний.
Світлі відтінки найкраще підходять для невеликих приміщень – біле або світло-сіре оформлення візуально збільшує простір. Додадуть фарб яскраві акценти, наприклад, декоративні вази або картини у жовтому, помаранчевому чи червоному кольорах.
Більш темні кольори також добре поєднуватимуться з пастельними та яскравими відтінками, проте не варто розфарбовувати стіни. Краще додати кольори в декор або меблі, а стіни залишити в одному або двох суміжних кольорах.
Дуже добре в стилі лофт виглядають різні відтінки коричневого, у тому числі і бежевий. Вони дозволяють зробити обстановку більш затишною та комфортною, особливо у невеликих кімнатах.


Оздоблення в стилі лофт
Стелі
Високі, часто оздоблені дерев’яними балками. Якщо стеля низька, то досить просто покрити його рівним шаром штукатурки і пофарбувати світлою фарбою.
Стіни
Мінімум обробки, ідеальна цегляна кладка. Якщо ж хочеться шпалери, то варто зупинитися на тих, що імітують цеглу або камінь. Плюс біла чи сіра фарба.
Лофт любить недбалість, тому можна залишити брутальну штукатурку чи тріщини в цеглі.
Підлога
Ідеальна наливна підлога під бетон, текстурний паркет. Добре виглядає і плитка. Можна поєднувати кілька різних матеріалів, щоб розставити акценти чи виділити зони у кімнаті.
Меблі та декор
Вибір залежить від виду лофта. Наприклад, у богемному органічно виглядатимуть столи та комоди в класичному стилі з вадами, наприклад, невеликими потертостями.
Гламурний лофт – це брутальність та деяка надмірність. Труби та дроти разом із шикарними оксамитовими кріслами та кришталевим декором.
Меблі для промислового лофта лаконічні, наприклад, мінімалістичні дивани та столики з незвичайним декором.
Безпомилкові рішення:
- картини у сучасному стилі, фотографії, постери;
- рослини;
- яскраві подушки та килими.
Освітлення
Багато світла: точкові світильники, люстри, торшери. Незвичайні форми, потертості, дроти виграшно виглядатимуть у будь-якій кімнаті, оформленій у стилі лофт. Також підійдуть світильники з датчиками руху та тіньовий шов із підсвічуванням замість плінтуса.
Головне – лофт актуальний не тільки через свою незвичність, але і через універсальність для будь-якої кімнати, від передпокою до спальні.
Не відкладайте мрію – обирайте лофт! А ми допоможемо вам втілити ваші найсміливіші бажання!
Отримайте точний прорахунок
для вашого об’єкту
Отримайте точний прорахунок
для вашого об’єкту
Заповніть форму нижче і ми зконтактуємо з Вами