Блог

Головна / Блог / Beauty salon design

Beauty salon design

7 Грудня 2020
Салон краси – простір, де відбувається справжня магія. Коли фахівці розпочинають свою роботу, розчиняється весь негатив.

Чим для нас цінний дизайн салону краси?

Професіоналізм, комфорт та затишок в одній локації – саме тому інтер’єр має бути привабливим та практичним, а декор не заважатиме роботі.

При створенні проєкту необхідно врахувати айдентику (бренд) салону, а також спектр його робіт. Важливо, щоб замовник став союзником та співавтором дизайнера.

Чому клієнт повертається до свого салону краси?

Клієнт обирає простір, де комфортно особисто йому та де персонал ефективно виконує свою роботу. Глобальна пандемія додала ще одного найважливішого аргументу – забезпечення безпеки. Наприклад, потужна вентиляція, просторі зони надання послуг та клімат-контроль.

Яким може бути дизайн салону краси?

Існують різні салони краси: моно-послуг, наприклад, студії фарбування волосся або манікюру, де кожне приміщення приблизно однакове за своєю специфікою.

Інші ж надають комплексні послуги і їхнє приміщення може налічувати більше десятка кабінетів та кімнат: чи передбачена окрема кімната для ресепшену? Чи є у салоні СПА, кабінет косметолога, масаж?

З таких аспектів і розробляється дизайн.

Таким чином, можна зробити:

  • простий, але водночас зручний дизайн для невеликого салону;
  • салон високого класу в стилі лофт з високими світлими стелями та відкритим плануванням;
  • дизайн у класичному стилі з оригінальним декором;
  • яскравий проект у стилі ф’южн, або арт-дизайн, для салонів, де основною послугою є, наприклад, фарбування волосся чи манікюр.

У кожному проєкті особлива увага приділяється плануванню, адже в салонах краси дуже важливо правильно розмістити обладнання та підібрати палітру.

Що важливе при створенні дизайну салону краси?

Варто враховувати специфіку будівлі, де знаходиться салон. Можливо, що це цікава історична будова з багатою історією, або спеціально побудована локація. У останньому випадку добре працювати разом з авторським наглядом, коли дизайнер контролює проєкт з моменту зведення будівлі салону.

Також необхідно визначитися, що є специфікою вашого салону. Наголос на сильні сторони бренду дозволить створити унікальний та функціональний дизайн.

Також варто орієнтуватися на вік аудиторії: скільки грошей готові витратити клієнти у вашому салоні та що саме вони хочуть отримати.

Ми розробляємо різноманітний дизайн салонів краси. Знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта та створюємо особливі проєкти саме для вас. Ми допоможемо втілити найсміливіші бажання та зробити ваш салон унікальним!

ПОДІЛИТИСЯ:

Отримайте точний прорахунок

для вашого об’єкту

Отримайте точний прорахунок
для вашого об’єкту

Заповніть форму нижче і ми зконтактуємо з Вами

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Інше