Блог

Головна / Блог / Дизайн-проєкт дому

Дизайн-проєкт дому

2 Березня 2021
Створювати проєкт будинку для мене – задоволення зовсім іншого типу, ніж дизайн інтер’єру квартири. Це – архітектура з нуля, коли потрібно створити настрій не тільки всередині, але і зовні.

Дано:

Ландшафт земельної ділянки, бажання замовника, обов’язковий функціонал, бюджет – ось у цій матриці відбувається справжня робота. Обмеження у цьому закінчуються, а творчість починається. Адже проєктуючи будинок, створюється не лише сама будова, а й ціла садиба – простір для відпочинку, дитячих ігор, басейну, прийому гостей, СПА, переговорів, усамітнення. Можливо, знадобиться винний льох для справжніх цінителів напоїв, або будиночок на дереві для близнюків, або озеро з рибками для натхнення художника. Будинок – це місце, де функціонал поєднується з природою. Твій дім – твій спосіб життя.

Moroccan House

«Марокканський дім» – данина традиціям та порушення правил.

Декілька років тому я повернулася з Марокко під величезним враженням від місцевих традицій. Мені дуже сподобалася вода перед входом у будинок – символ життя. Так народився концепт марокканського будинку.

Я припустила, що він може розташовуватись у південних широтах, у теплій країні з максимально великими розсувними вікнами.

Базові фактури – бетон і скло, та навіть традиційні інтер’єрні візерунки з дерева або мармурової крихти – я відобразила би це у бетоні. Ніжний дрібний малюнок на грубому матеріалі.

Такий будинок – житло для творчої людини: художника, музиканта, архітектора чи дизайнера.

Forest House

Проєкт для лісистих туманних гір, де можна знайти умиротворення та бути натхненним. Мабуть, найпривабливіша його деталь – прозора стіна, за якою можна споглядати приголомшливий вигляд. Така мрія: максимальна кількість денного світла, відкритий простір, абсолютне єднання з природою.

Як практикуючий професіонал, я знаю, що кліматичні умови в багатьох випадках визначають інженерні можливості. І такий прозорий проєкт загрожує тепловтратами. Проте технології не стоять на місці – вже створено склопакети з підігрівом, і зараз промисловість працює над тим, щоб поєднати дизайн із енергозбереженням. Такі теплі вікна стануть доступними для людей із середнім статком вже найближчими роками.

Ще одне можливе побоювання – птахи, які можуть врізатися у скляну стіну. Але наш проєкт не для висотного пентхауса. Будинок наполовину вписаний у схил, він не підноситься над верхівками дерев та залишається частиною земного ландшафту.

ПОДІЛИТИСЯ:

Отримайте точний прорахунок

для вашого об’єкту

Отримайте точний прорахунок
для вашого об’єкту

Заповніть форму нижче і ми зконтактуємо з Вами

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Інше